Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/12/2017

Εξωτερικοί Πωλητές/ τριες Καινοτόμου Προϊόντος (Νομός Ημαθείας) (Κωδ.θέσης 722/76451)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των καπνικών προϊόντων, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Εξωτερικοί Πωλητές/ τριες Καινοτόμου Προϊόντος (Νομός Ημαθείας)

Περιγραφή Θέσης

•       Ενημέρωση δυνητικών πελατών, επίδειξη και πώληση του νέου προϊόντος

•       Ανάπτυξη και αξιοποίηση δικτύου επαφών με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων

•       Προτάσεις βελτιστοποίησης ενεργειών προώθησης

Απαραίτητα Προσόντα

•       Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών

•       Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας

•       Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα

•       Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

             •       Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

             •       Εκπαίδευση, συνεχής ενημέρωση και παροχή εργαλείων για αποτελεσματική απόδοση