ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΩΣ ΘΑΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΡΟΔΟΣ ΧΑΝΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΡΟΣ ΠΑΤΡΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Store Manager (3D Printing)

Κατηγορία: Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Είσαι ευέλικτος, επικοινωνιακός και αναλαμβάνεις πρωτοβουλίες;
Σε ενθουσιάζει η πρόταση λύσεων που αλλάζουν το μέλλον;
Τώρα έχεις την ευκαιρία να εργαστείς με μία ομάδα 3D εκτυπώσεων με απεριόριστες δυνατότητες!

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, ελληνικής εταιρείας Τρισδιάστατων Εκτυπώσεων, αναζητά Store Manager για το κατάστημα της εταιρείας που βρίσκεται στα Βόρεια Προάστια.

Καθήκοντα:
• Η Επίτευξη των στόχων πωλήσεων του καταστήματος, οι οποίοι βασίζονται στους προσδιοριζόμενους από την εταιρεία στόχους
• Η μεγιστοποίηση και βελτίωση των ΚPIs του καταστήματος
• H In-Store διαχείριση την ομάδας (5 άτομα)
• Συντονισμός της ορθής λειτουργίας του e-shop
• Εφαρμογή της εμπορικής πολιτικής
• Επίβλεψη υλοποίησης των δράσεων marketing του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη στο χώρο της λιανικής, ιδανικά από κατάστημα ηλεκτρικών & ηλεκτρονικών ειδών
• Καλή γνώση της τεχνολογίας θα είναι χρήσιμη (λόγω του αντικειμένου 3D printing)
• Πολύ καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
• Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συντονισμού ομάδας
• Ικανότητα στην επίλυση προβλημάτων, λήψη πρωτοβουλιών και επίτευξη στόχων
• Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήσης Η/Υ

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο μηνιαίων αποδοχών
• Bonus
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας