Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/7/2017

Υπάλληλος Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας, μια από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες εξοπλισμού επαγγελματικών χώρων,  με ιδιαίτερη ειδίκευση στον εξοπλισμό καταστημάτων λιανικής πώλησης και αποθηκών, ζητά Υπάλληλο Λογιστηρίου (Πλήρους απασχόλησης) , για την στελέχωση των κεντρικών γραφείων Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή αρμοδιοτήτων

1.       Έλεγχος ολοκληρωμένων εργασιών βάσει διαδικασίας ISO

2.       Έκδοση Δ/Α και τιμολογίων

3.       Σύνταξη αναφορών

4.       Υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων/σχεδιασμού

5.       Επικοινωνία με πελάτες/προμηθευτές

6.       Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης

Απαραίτητα Προσόντα

1.       Πολύ καλή γνώση εμπορικού προγράμματος SoftOne

2.       Πτυχίο λογιστικής ΑΕΙ/ΤΕΙ

3.       Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

4.       Άριστη γνωση MS Office (Excel, Word, Outlook)

Παροχές

Σας δίνεται η δυνατότητα να εργασθείτε σε έναν αναπτυσσόμενο κλάδο της αγοράς και σε ένα ανταγωνιστικό περιβάλλον με σημαντικές δυνατότητες λήψης πρωτοβουλιών.