Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/07/2019

Πωλητής/τρια D2D

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον κλάδο της ενέργειας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Επικοινωνία με υποψήφιους πελάτες με σκοπό την προώθηση των υπηρεσιών της εταιρείας
• Σύναψη συμβολαίων και καταχώρησή τους σε CRM σύστημα
• Εξυπηρέτηση πελατών και διαχείριση των αιτημάτων
• Δημιουργία αναφορών προς ενημέρωση της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτος/τη ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός έτους σε αντίστοιχη θέση
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλός χειρισμός Η/Υ και εφαρμογών MS Office
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη
• 'Άριστη διαπραγματευτική ικανότητα
• Ικανότητα προσαρμογής σε δυναμικό περιβάλλον

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Σταθερές αποδοχές και bonus επίτευξης στόχων
• Εταιρικό αυτοκίνητο και εταιρικό τηλέφωνο
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και προοπτικές εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.