Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/5/2022

Σύμβουλος Τηλεφωνικών Πωλήσεων Παρόχου Ενέργειας

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Contact Center, μέλος του Ομίλου ICAP Outsourcing Solutions, με ηγετική θέση στο χώρο των υπηρεσιών, αναζητά υποψηφίους για τη θέση του Συμβούλου Τηλεφωνικής Προώθησης και ανάπτυξης πελατολογίου για λογαριασμό πελάτη της κορυφαίου παρόχου στον τομέα της ενέργειας για part-time ή full time απασχόληση με ευέλικτο ωράριο στη Καλλιθέα.

Αν ενδιαφέρεσαι να αναπτύξεις τις επικοινωνιακές σου δεξιότητες και να εξελιχθείς επαγγελματικά σε ένα αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον στοχεύοντας σε προοπτικές εξέλιξης, τώρα σου δίνεται η δυνατότητα να ξεκινήσεις την καριέρα σου σε μία από τις κορυφαίες εταιρείες Παροχής Ενέργειας.

Αρμοδιότητες

  • Κατανόηση των αναγκών των πελατών για την προώθηση ολοκληρωμένων λύσεων
  • Συνεχής υποστήριξη των πελατών και επίλυση τυχόν προβλημάτων
  • After sales service
  • Αναζήτηση νέου πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου ή ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Εξωστρέφεια και διαπραγματευτική ικανότητα
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα μεγάλο διεθνή οργανισμό