Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα

Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/3/2024

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΛΕΥΚΑΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση

Περιγραφή

Υπάλληλος Αποθήκης – Λευκάδα

Η εταιρία DRAGON CLEAN LTD, ( Πρέβεζα, Θεσσαλονίκη, Ιωάννινα, Λευκάδα, Πάτρα ) διαθέτει σύγχρονες εγκαταστάσεις και σύγχρονα συστήματα οργάνωσης / πληροφόρησης, εφαρμόζει σύγχρονες τεχνολογίες και μεθοδολογίες.

Είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη Βιομηχανική & Εμπορική Εταιρία με έδρα την Φιλιππιάδα και αναζητά Υπάλληλο Αποθήκης για το κατάστημα της Λευκάδας.

Αρμοδιότητες (ενδεικτικά) :

  • Συλλέγει και εκτελεί τις παραγγελίες πελατών.
  • Παραλαμβάνει τα εμπορεύματα από την έδρα της εταιρίας και τα τοποθετεί στους προδιαγεγραμμένους χώρους.
  • Φορτώνει και εκφορτώνει τα εμπορεύματα κατά την παράδοση και την παραλαβή τους.
  • Συμμετέχει στις απογραφές υπό την καθοδήγηση του/της Υπευθύνου.
  • Ενεργεί σύμφωνα με τις οδηγίες, υποδείξεις του/της προϊσταμένου για την κάλυψη αναγκών και σε άλλες θέσεις των λειτουργιών της επιχείρησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου ή πτυχίο ΙΕΚ,ΤΕΕ.
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Υπευθυνότητα κατά την εκτέλεση των εργασιών.
  • Προϋπηρεσία σε αποθήκες επιχειρήσεων θα συνεκτιμηθεί σημαντικά.

Αν ταιριάζετε με τα κριτήρια, παρακαλούμε να μας αποστείλετε το βιογραφικό σας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.