Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/10/2022

Βοηθός Διαχείρισης Επιδοτούμενων Προγραμμάτων

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΛΙΜΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία με έδρα στον Άλιμο αναζητά Βοηθό Διαχείρισης Επιδοτούμενων Προγραμμάτων.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης για υποψήφιους που διαθέτουν κάρτα ανεργίας άνω του ενός μήνα.

Αρμοδιότητες
  • Υποστήριξη στις διαδικασίες υποβολής αιτημάτων και υλοποίησης επιδοτούμενων προγραμμάτων.
  • Συγκέντρωση δικαιολογητικών, για υπαγωγή σε επενδυτικά προγράμματα (ΕΣΠΑ, αναπτυξιακός νόμος, Ευρωπαϊκά προγράμματα)
  • Τεχνική υποστήριξη πελατών για τα ανωτέρω προγράμματα
  • Ανάπτυξη πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ (κατευθύνσεων, Ευρωπαϊκών σπουδών, Οικονομικών ή Διοίκησης Επιχειρήσεων)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία στον σχεδιασμό, στη διαχείριση και την παρακολούθηση συγχρηματοδοτούμενων εθνικών και ευρωπαϊκών προγραμμάτων
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Word, Excel, PowerPoint κ.ά.)
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

Δεξιότητες:

  • Άριστη επικοινωνιακή και οργανωτική ικανότητα
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση χρόνου
  • Αποτελεσματικότητα

Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές σύμφωνα με την αξιολόγηση επιλογής
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης