Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/1/2023

Αποθηκάριος - Συντηρητής Κτηρίου

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΝΟΡΑΜΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ξενοδοχειακή επιχείρηση στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο - Συντηρητή κτηρίου.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση και συντονισμός των παραλαβών του ξενοδοχείου
  • Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Έλεγχος των αποθεμάτων και της ποιότητας των εμπορευμάτων
  • Ενδοδιακίνηση προϊόντων στα διάφορα τμήματα
  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της αποθήκης
  • Συνεργασία με τα άλλα τμήματα όταν και όπου απαιτείται
  • Καθημερινή παρακολούθηση εκκρεμοτήτων συντήρησης / βλαβών
  • Γενικές επισκευές και εργασίες συντήρησης σε υδραυλικά, ηλεκτρολογικά, ελαιοχρωματισμούς και γενικά καθήκοντα καθαριότητας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πτυχίο τεχνικής σχολής θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού των εργασιών
  • Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία, εργατικότητα
  • Χρήση Η/Υ

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση σε 12μηνη βάση
  • Πρωϊνή βάρδια
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχαριστο περιβάλλον εργασίας
  • Γεύματα κατά τη διάρκεια της εργασίας