Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/08/2022

Bar/Barman

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Η INGLOBE για λογαριασμό εστιατοριου  στην Παφο αναζητά:

                                                                Barman

Αρμοδιότητες:

  • Ικανότητα οργάνωσης της καθημερινής λειτουργίας του Bar.
  • Καθημερινός έλεγχος των διαθέσιμων αποθεμάτων και δημιουργία νέων παραγγελιών για την επίτευξη της άρτιας λειτουργίας του τμήματος.
  • Τήρηση των διαδικασιών στις πολιτικές χρέωσης.
  • Ορθή χρήση των υλικών και των μηχανημάτων.
  • Παροχή άριστου σέρβις για την διασφάλιση της ικανοποίησης του πελάτη.
  • Τήρηση των υγειονομικών κανόνων για την διασφάλιση της υγιεινής και της ασφάλειας των πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα

Οι ιδανικοί υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 χρόνια.
  • Άριστη γνώση παρασκευής ροφημάτων (καφέδων, χυμών, milk shakes κ.λπ.).
  • Άριστη γνώση παρασκευής coctails
  • Άριστη ενημέρωση γύρω από τις νέες τάσεις στο συγκεκριμένο πεδίο εργασίας.
  • Βιβλιάριο υγείας.
  • Τυχόν σεμινάρια θα θεωρηθούν επιπλέον προσόντα.
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Ικανότητα διαχείρισης παραπόνων και επίλυσης προβλημάτων.
  • Εξυπηρετικότατα, ευγένεια, φιλικότητα.
  • Προσαρμοστικότητα, αποδοτικότητα υπό συνθήκες πίεσης.
  • Απαραίτητη γνώση αγγλικών. Γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Παροχές

Η επιχείρηση προσφέρει:

  • Μισθό αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Πλήρης Εκπαίδευση & καθοδήγηση στα κορυφαία πρότυπα της επιχείρησης
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρη ασφάλιση
  • Διαμονή & Διατροφή
  • Απασχόληση σε φιλικό και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.