Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/8/2018

Εργάτες Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητούμε έμπειρους και μη, υποψηφίους Εργάτες Παραγωγής για να εργαστούν σε μεγάλη βιομηχανία με έδρα στην Ανατολική Μακεδονία. Είσαι κάτοικος Δράμας η γύρω περιοχών και θέλεις να εργαστείς σε παραγωγική εταιρία?

Κάνε άμεσα αίτηση και θα σε καλέσουμε!

Ο Εργάτης Παραγωγής θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Εργασία στο τμήμα παραγωγής
  • Διαχείριση και λειτουργία βαρέων μηχανημάτων
  • Εκπαίδευση και εργασία σε σύγχρονα μηχανήματα

Απαραίτητα Προσόντα

Ο Εργάτης Παραγωγής θα έχει τα παρακάτω προσόντα:

  • Πτυχίο Τεχνικής κατεύθυνσης, επιθυμητό
  • Δυνατότητα γρήγορης προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας
  • Όρεξη για εργασία
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Η εταιρία θα παρέχει στον Εργάτη Παραγωγής τα παρακάτω:
  • Άριστο Περιβάλλον Εργασίας
  • Ανταγωνιστικό μισθό

Για πληροφορίες καλέστε με, Ασπασία Κοτσαμπουϊκίδου, στο 2310414731.