Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/08/2019

ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗΣ

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΡΥΟΠΗΓΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Ξενοδοχείο 5 αστέρων στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει Ναυαγοσώστη.

Αρμοδιότητες:

  • Γενική εποπτεία της ασφάλειας της πισίνας ή παραλίας
  • Προετοιμασία του εξοπλισμού, άνοιγμα και κλείσιμο πισίνας
  • Παροχή πρώτων βοηθειών, φροντίδα και περίθαλψη στους επισκέπτες όταν την χρειάζονται

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Ναυαγοσώστη
  • Διετή εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας - Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας (κυρίως Γερμανικά) θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως
  • Πτυχίο Σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων ή ΤΕΦΑ επιθυμητό
  • Επικοινωνιακός και με διάθεση για εξυπηρέτηση επισκεπτών
  • Όρεξη για εργασία, με συνέπεια και επαγγελματισμό

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών με ασφάλιση
  • Διαμονή και πλήρης διατροφή
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

** Βιογραφικό με επιθυμητή πρόσφατη φωτογραφία.