Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/1/2021

Υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης, οργάνωσης & προώθησης προϊόντων τεχνολογίας

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΛΙΤΙΚΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται υποψήφια για Γραμματειακή υποστήριξη, οργάνωση και προώθηση πωλήσεων σε κατάστημα Η/Υ, κινητών και ειδών τεχνολογίας στα Κωνσταντινοπολίτικα, Δήμου Πυλαίας Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης, με δυνατότητα για πλήρη.

Αρμοδιότητες

  • Γραμματειακή Υποστήριξη
  • Προώθηση προϊόντων τεχνολογίας (μέσω SMS, e-mail, Facebook)
  • Οργάνωση αποθήκης (καταγραφή - κωδικοποίηση προϊόντων)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση Η/Υ (Word, Excel, Ε-mail, επεξεργασία εικόνας)
  • Άριστη γνώση social media (Facebook, Instagram)
  • Κουλτούρα εξέλιξης πάνω στη δουλειά
  • Ευχάριστη, ευγενική και προσιτή παρουσία

Παροχές

  • Βασικός μισθός + επιπλέον αμοιβή επί στόχων
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Ήσυχο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα απασχόλησης και εξ αποστάσεως