Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/10/2022

Υπάλληλος Καταχώρησης Δεδομένων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Θέλεις να εργαστείς στον τομέα της τηλεφωνίας σε θέση του/της Υπάλληλου Καταχώρησης Δεδομένων; Διαθέτεις σχετική εμπειρία σε ρόλους οργάνωσης και διαχείρισης πληροφοριών πελατών και είσαι άμεσα διαθέσιμος για εργασία; Αν έχεις ικανότητες συντονισμού εργασιών και επεξεργασίας αιτημάτων συμβολαίων κάνε την αίτησή σου τώρα για την θέση του/της Υπάλληλου Καταχώρησης Δεδομένων.

Οι κύριες αρμοδιότητες του/της Υπάλληλου Καταχώρησης Δεδομένων περιλαμβάνουν:
  • καταχώρηση συμβολαίων πελατών στο σύστημα διαχείρισης πελατών
  • ποιοτικό έλεγχο στις συμβάσεις και τις πληροφορίες που προέρχονται από το δίκτυο συνεργατών
  • έλεγχος και αποστολή αρχείων εκπροσώπησης παροχών μέσω του crm
  • διεκπεραίωση αιτημάτων πελατών μέσω εφαρμογής
  • συνεργασία και επικοινωνία με όλα τα τμήματα της εταιρείας για την διεκπεραίωση αιτημάτων των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του/της Υπάλληλου Καταχώρησης Δεδομένων, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • άριστη χρήση H/Y και CRM συστημάτων
  • απαραίτητη προϋπηρεσία 1 έτους σε θέση καταχώρησης δεδομένων σε εταιρία τηλεφωνίας.

Παροχές

Ο πελάτης μας προσφέρει για την θέση του/της Υπάλληλου Καταχώρησης Δεδομένων.
  • ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και ομαδικής συνεργασίας
  • σταθερή 8ωρη πενθήμερη εργασία
  • αορίστου σύμβαση συνεργασίας

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της του/της Υπάλληλου Καταχώρησης Δεδομένων μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την θέση τηλεφώνησε στο +30 2166001373 και μπορείς να ζητήσεις τη Γεωργία Σκρέκα ή στείλε μου email στο gskreka@randstad.gr

#customerservicegr

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.