ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΘΑΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου

Κατηγορία: Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: 40 ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου από τεχνική εταιρεία με έδρα στην Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες

  • Επίβλεψη εργοταξίου
  • Οργάνωση εργασιών & συνεργείων υπεργολάβων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο πολιτικού μηχανικού ΑΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 5 ετών
  • Εμπειρία εργασίας σε έργα δημοσίου & γνώση των διαδικασιών τους
  • Γνώση γραφειοκρατικών τμημάτων & επιμετρήσεων
  • Άριστη χρήση AUTOCAD
  • Άριστη χρήση προγραμμάτων office
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση