Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/09/2022

Graphic & Web Designer

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη THESSALONIKI / ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Αναζητούμε νέο συνεργάτη στον τομέα της γραφιστικής και του σχεδιασμού ιστοσελίδων που θα συνεργάζεται με τους web developers και το τμήμα του Μάρκετινγκ για την ανάπτυξη, υλοποίηση, παρακολούθηση και βελτιστοποίηση προβολής σε όλα τα ψηφιακά και παραδοσιακά κανάλια.

Όλοι οι συνεργάτες μας διακρίνονται για τον επαγγελματισμό τους, την δημιουργικότητά τους , την καινοτόμα σκέψη τους, την εντιμότητά τους, την εργατικότητά τους και την φιλομάθεια τους.
Η εταιρεία μας βοηθά οι συνεργάτες της να αυξάνουν το επαγγελματικό, το επιστημονικό και κοινωνικό τους κύρος .

Οι επιχειρηματικές μας δραστηριότητες είναι στον τομέα των συστημάτων προμήθειας ενέργειας και των περιβαλλοντικών εφαρμογών.

Απαραίτητα Προσόντα

Πτυχίο & Επιθυμητές Δεξιότητες:
Πτυχίο σχεδιαστή ιστοσελίδων ή σχεδιαστή γραφικών ή πτυχίο σε παρεμφερές πεδίο.
Δεν αποκλείονται άλλοι Πτυχιούχοι με αυτοδιδασκαλία και εμπειρία στο πεδίο της γραφιστικής και του σχεδιασμού ιστοσελίδων.
Άριστη γνώση HTML, HTML 5, adobe tools και άλλων σχετικων εργαλείων.

Καθήκοντα και ευθύνες:
Σχεδιασμός, ανάπτυξη και διαχείριση διατάξεων επικοινωνίας. Ιστοσελίδες, Ηλεκτρονικές παρουσιάσεις, Σελίδες μέσων κοινωνικής δικτύωσης, ενημερωτικά δελτία, περιβάλλον επικοινωνίας χρηστών εφαρμογών λογισμικού, υλικό υποστήριξης εκδηλώσεων.

Παροχές

Προσφέρουμε:

Σταθερό Μισθό + μπόνους απόδοσης
Προοπτικές εξέλιξης
Ασφαλές περιβάλλον εργασίας