Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/10/2019

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υποστήριξη Λογιστηρίου (Άριστη γνώση Γαλλικής & Αγγλικής Γλώσσας)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΑΛΙΑΟ ΦΑΛΗΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Εταιρεία μας ενδιαφέρεται να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της υπάλληλο γραφείου. Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης και αφορά άμεση κάλυψη στα κεντρικά γραφεία της Εταιρείας στο Παλαιό Φάληρο.

Αρμοδιότητες

  • Υποστήριξη του τμήματος λογιστηρίου
  • Εξυπηρέτηση πελατών-συνεργατών και γραμματειακή υποστήριξη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Γαλλικών και πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Γενικότερα προσόντα

  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου, επικοινωνίας, οργάνωσης, εργασίας υπό πίεση προθεσμιών
  • Ικανότητα διαχείρισης πελατών και συνεργατών
  • Επικοινωνιακή, ομαδική, συνεργάσιμη
  • Εμπιστευτικότητα και ακεραιότητα
  • Οργανωτική-προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

  • Θέση πλήρους απασχόλησης