Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2022

ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ - ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΕΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ATHENS | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Λόγω ανάπτυξης και επέκτασης των δραστηριοτήτων της και μετά από απαίτηση μεγάλου εταιρικού πελάτη, η εταιρεία μας ζητά να στελεχώσει το τμήμα Marketing & Επικοινωνίας

Οι ενέργειές της προσανατολίζονται στον κλάδο του Marketing και των Πωλήσεων και αναλαμβάνει την διεξαγωγή διαφημιστικών καμπανιών.

Αρμοδιότητες:

1. Υποστήριξη στην υλοποίηση των διαφημιστικών προγραμμάτων και των προωθητικών ενεργειών

2. Αύξηση αναγνωρισιμότητας του πελάτη

3. Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

1. Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες

2.Αναλυτική σκέψη και ικανότητα στην επίτευξη στόχων

3. Ευελιξία και Προσαρμοστικότητα

4. Ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας

5. Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση επιθυμητή όχι απαραίτητη

Παροχές

Παροχές:

1. Ξεκάθαρες ευκαιρίες εξέλιξης και προσωπικής ανάπτυξης

2. Καθημερινή εκπαίδευση και καθοδήγηση

3. Δελεαστικές αμοιβές και υψηλά bonus

4. Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον

5. Δυνατότητα ταξιδίων σε Ελλάδα και εξωτερικό

Αν επιθυμείς να ξεκινήσεις την καριέρα σου σε ένα διαρκώς αναπτυσσόμενο κλάδο του business και να αποκομίσεις ισχυρή εμπειρία στείλε μας το βιογραφικό σου και το τμήμα HR θα επικοινωνήσει άμεσα μαζί σου!