Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/06/2021

Warehouse Administrator (Fixed-Term)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον τομέα της αισθητικής βιομηχανίας, αναζητά Warehouse Administrator για σύμβαση ορισμένου χρόνου, με προοπτική ανανέωσης και μονιμοποίησης της συνεργασίας.

Πρόγραμμα εργασίας: Δευτέρα έως Παρασκευή (08.00-16.00 μ.μ)
Τοποθεσία εργασίας: Βόρεια Προάστια Αθηνών (Μαρούσι Αττικής)

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση Παραγγελιών (καταχώρηση στο σύστημα της εταιρείας, επεξεργασία, έκδοση Παραστατικών και παρακολούθηση της διαδικασίας αποστολής)
  • Καταχώρηση καινούργιων κωδικών στο σύστημα
  • Έκδοση δελτίων παράδοσης για την αποστολή των παραγγελιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω e-mails & τηλεφώνου

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ:
  • Απαραίτητη εμπειρία σε θέση διαχείρισης αποθήκης, τουλάχιστον για 1 έτος
  • Πολύ καλή γνώση & χρήση Ms Office (έμφαση στο Excel)
  • Εξοικείωση με την χρήση πληροφοριακών συστημάτων
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστες οργανωτικες ικανότητες
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητας εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών συγχρόνως

Παροχές

  • Σταθερός Μικτός Μηνιαίος Μισθός
  • Οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον
  • Παροχή συνεχούς υποστήριξης