Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/03/2019

Υπεύθυνος Ανάπτυξης Δικτύου - Recruiter

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H KW North, μέλος του μεγαλύτερου παγκόσμιου κτηματομεσιτικού δικτύου, αναζητά άτομο για την πλήρωση θέσεως Recruiter στα γραφεία της σε Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή Θέσης:

Ο Recruiter έχει την ευθύνη της εύρεσης και αξιολόγησης υποψηφίων προκειμένου αυτοί να καλύψουν τις διαθέσιμες και μελλοντικές κενές θέσεις εργασίας της εταιρίας. Πρόκειται να συνεργαστεί με τους υπάρχοντες υπευθύνους  για να προσδιορίσουν τους πλέον κατάλληλους υποψήφιους. Όταν οι υποψήφιοι είναι λίγοι, θα κληθεί να αυξήσει την προσέλευση τους χρησιμοποιώντας τις κατάλληλες στρατηγικές.

Αρμοδιότητες:

  • Εύρεση Υποψηφίων Συνεργατών.
  • Συνεργασία με Επικεφαλής Ομάδων (TLs) για την Αξιολόγηση Δυνητικών Συνεργατών.
  • Συμμετοχή στην Ανάπτυξη Στρατηγικής της Εταιρίας.
  •  Διερεύνηση Μελλοντικών Αναγκών Υφιστάμενων και Μελλοντικών Γραφείων.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων:
  • Απόφοιτος ΤΕΙ/ ΑΕΙ
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών και MS Office
  • Ανεπτυγμένες Ικανότητες Επικοινωνίας
  •  Ομαδικό Πνεύμα

Παροχές

Παροχές Εταιρείας / Οφέλη Συνεργασίας:
  • Εξωτερική Συνεργασία
  • Ελκυστικά/Ανταγωνιστικά/Υψηλά Bonus Αποδοχών
  • Δυνατότητα Δημιουργίας Παθητικού Εισοδήματος
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα Επαγγελματικής Εξέλιξης
  • Ευχάριστο και Φιλικό Εργασιακό Περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης εντός του ραγδαία αναπτυσσόμενου δικτύου.

*Κατόπιν συλλογής και αξιολόγησης των βιογραφικών σημειωμάτων, θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσεως για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.