Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/4/2021

Πωλητές / Πωλήτριες λιανικής αθλητικών ειδών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ, ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες λιανικής αθλητικών ειδών για το κατάστημα στο Χαλάνδρι και στο κέντρο.

Αρμοδιότητες

  • Θα έχει την ευθύνη τόσο της εξυπηρέτησης των πελατών του καταστήματος όσο και της καθημερινής λειτουργίας του.

Πιο συγκεκριμένα:

  • Συμβάλλει στον σωστό τρόπο λειτουργίας του καταστήματος
  • Εξυπηρετεί και συμβουλεύει τους πελάτες του καταστήματος
  • Προτείνει κατάλληλες λύσεις ανάλογα με το προφίλ του πελάτη
  • Ελέγχει τη διαθεσιμότητα, την παραγγελία, την παραλαβή των προϊόντων
  • Αναπτύσσει και διατηρεί σχέσεις εμπιστοσύνης με τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2 έτη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο την ένδυσης και της υπόδησης
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστη επικοινωνιακή ικανότητα
  • Δέσμευση για το αποτέλεσμα, επιχειρηματική αντίληψη
  • Ομαδικότητα και ευελιξία
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με άνεση στην επικοινωνία
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές σταθερές μηνιαίες αποδοχές και πρόσθετες παροχές