Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/12/2019

Υπεύθυνοι Διαχείρισης Καθυστερήσεων Ιδιωτών & Εταιρικών Πελατών

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΣΠΑΡΤΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H lmw αναζητά εκ μέρους μεγάλου χρηματοοικονομικού οργανισμού Υπευθύνους Διαχείρισης Καθυστερήσεων Ιδιωτών & Εταιρικών Πελατών για την περιοχή της Σπάρτης.

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση του χαρτοφυλακίου των καθυστερούμενων οφειλών σε επιχειρηματικά δάνεια και δάνεια ιδιωτών
  • Διαπραγμάτευση με τους πελάτες για τη ρύθμιση των οφειλών τους με βιώσιμο τρόπο
  • Δια ζώσης ενημέρωση για τα προϊόντα και τις υπηρεσίες του ομίλου
  • Παροχή εξειδικευμένων συμβούλων για την εξυπηρέτηση των πελατών
  • Επίτευξη των στόχων του ομίλου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος ΑΕΙ/ΤΕΙ, Οικονομικής ή Θετικής Κατευθύνσεως