Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/8/2019

Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Πελατών (Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη HTTPS://WWW.DIRECTCH.COM/100270EP | ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι επικοινωνιακός και στοχεύεις στη βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Σε ενδιαφέρει να εργαστείς σε όμιλο εμπορίας πετρελαιοειδών;
Άδραξε την ευκαιρία και στείλε μας το Βιογραφικό σου στην παρακάτω θέση!

Η ManpowerGroup, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία εμπορίας πετρελαιοειδών, αναζητά να καλύψει θέσεις Υπαλλήλων Εξυπηρέτησης Πελατών για τα εταιρικά πρατήρια του Ομίλου στις Σέρρες.

Περιγραφή θέσης:

  • Εφοδιασμός οχημάτων με Αμόλυβδη Βενζίνη, Πετρέλαιο ή Υγραέριο
  • Έλεγχος υγρών, ελαστικών και λοιπών εξαρτημάτων αυτοκινήτου
  • Διαχείριση Ταμειακών Συναλλαγών
  • Συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία του πρατηρίου
  • Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του πρατηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Απόφοιτος/η Λυκείου
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενο ωράριο βαρδιών
  • Προγενέστερη Εμπειρία σε πρατήριο καυσίμων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Δυνατότητες Εξέλιξης εντός ενός σταθερού εργασιακού περιβάλλοντος