Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/9/2021

Barista - Εξυπηρέτηση Πελατών

Εστίαση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Είσαι επικοινωνιακός και λάτρης του καφέ; Οικογενειακή επιχείρηση στο κέντρο της Αθήνας με παράδοση στα προϊόντα φρέσκιας ζύμης αναζητά να εντάξει στην ομάδα της Barista για πρωϊνή πλήρη απασχόληση, με στόχο την άψογη παρασκευή ζεστών/κρύων ροφημάτων και προώθηση του καφέ στο ήδη μεγάλο πελατολόγιό της.

Απαραίτητα Προσόντα

Αναμενόμενα προσόντα :

  • Άριστη γνώση ρύθμισης εσπρεσομηχανής / μύλου και καθαριότητας τους.
  • Αναγνώριση αναγκών και ιδιαιτεροτήτων του πελάτη.
  • Προϋπηρεσία θα συνεκτιμηθεί.

Αρμοδιότητες:

  • Ποιοτικός έλεγχος καθημερινά.
  • Παραγγελίες προμηθειών και παραλαβές σύμφωνα με τα Λειτουργικά Πρότυπα της εταιρείας.
  • Άμεση εξυπηρέτηση πελατών σύμφωνα με τα Πρότυπα εξυπηρέτησης της εταιρείας.
  • Εύστοχη προώθηση του καφέ και τυχόν παράλληλων εταιρικών ενεργειών με στόχο την αύξηση πωλήσεων και την ικανοποίηση του πελάτη.

Κάτοχος ενεργής Κάρτας Ανεργίας ΟΑΕΔ απαραίτητη.

Παροχές

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Αποδοχές και ασφάλιση βάσει νόμου.
  • Bonus βάσει αποδοτικότητας.
  • Στολή εργασίας και σίτιση.
  • Εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ.