Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/02/2023

Γραφίστας / Γραφίστρια

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Αν είσαι δημιουργικός/η, σου αρέσει να δουλεύεις διαφορετικά project και θες να εργαστείς σε ένα όμορφο κλίμα, με ομαδικότητα και όρεξη για το αντικείμενο, στείλε το βιογραφικό σου και γίνε μέλος της ομάδας μας!

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία υλικού για όλες τις καμπάνιες Digital Marketing
  • Δημιουργία, επιμέλεια και σχεδίαση επικοινωνιακού έντυπου υλικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Δημιουργικότητα και εμπορική αντίληψη
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγράμματος και παράδοσης εργασιών εντός προθεσμιών
  • Γνώση Photoshop & Illustrator
  • Γνώση web design
  • Γνώση Adobe XD, After Effects & Figma θα εκτιμηθούν
Η θέση απαιτεί φυσική παρουσία, είναι full time και τα γραφεία μας είναι στον Πειραιά
(Πλατεία Δημοτικού Θεάτρου).