ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΘΑΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ ΚΩΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΡΟΔΟΣ ΒΟΛΟΣ ΧΑΝΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΠΑΤΡΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΡΟΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Πωλητής

Κατηγορία: Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις προϊόντων ή υπηρεσιών και θέλεις να εργασθείς ως Πωλητής - Πωλήτρια εντός καταστήματος για μια από τις μεγαλύτερες και ταχέως αναπτυσσόμενες εταιρείες παροχής ενέργειας;

Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσει η αλληλεπίδραση με τους ανθρώπους; Θα ήθελες να εξελιχθείς στο χώρο των πωλήσεων και να αναπτυχθείς επαγγελματικά;

Εάν η απάντησή σου είναι ναι, τότε έχουμε την κατάλληλη θέση για εσένα και περιμένουμε το βιογραφικό σου.

Ο Πωλητής - Πωλήτρια θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:
  • Διερεύνηση των αναγκών των καταναλωτών και πρόταση εξατομικευμένων λύσεων προς αυτούς
  • Ενημέρωση για τις υπηρεσίες της εταιρείας στους ενδιαφερόμενους και συνεχή follow-ups
  • Ανάπτυξη του πελατολογίου και διατήρησή του
  • Επίτευξη πωλήσεων των υπηρεσιών της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος υποψήφιος για τη θέση του Πωλητή - Πωλήτριας θα διαθέτει:
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις ή προωθήσεις προϊόντων ή/και υπηρεσιών
  • Πελατο-κεντρική προσέγγιση και προσανατολισμό στην επίτευξη στόχων
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ευγένεια
  • Συνέπεια και οργανωτικότητα
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Όρεξη για εξέλιξη εντός της εταιρείας

Παροχές

Η εταιρία παρέχει στον Πωλητή - Πωλήτρια τα παρακάτω:
  • Σταθερό μισθό
  • Ασφάλιση
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Συνεχή εκπαίδευση & δυνατότητα εξέλιξης

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση του Πωλητή - Πωλήτριας παρακαλώ να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2310 414731. Ονομάζομαι Χριστίνα Στερκέση και θα χαρώ να σε εξυπηρετήσω.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.