Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/01/2023

Αποθηκάριος-Πωλητής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Αποθηκάριος - Πωλητής από κατάστημα ηλεκτρολογικού εξοπλισμού στα Ιωάννινα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης (ωράριο καταστημάτων 40 ώρες/εβδομάδα).

Βασικές αρμοδιότητες:
  • Παραλαβή των προϊόντων
  • Διαχείριση της αποθήκης του καταστήματος
  • Προετοιμασία των παραγγελιών (eshop, skroutz marketplace & καταστήματος)
  • Εξυπηρέτηση πελατών εντός του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου (Ανώτερες σπουδές τεχνικής κατεύθυνσης θα συνεκτιμηθούν)
  • Σχετική προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα συνεκτιμηθεί
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Γνώση MS office
  • Γνώση Αγγλικών
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες

Παροχές

  • Καλό εργασιακό περιβάλλον
  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης