Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/07/2021

Φύλακες-Security - Υπαλληλος Ασφαλείας

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία GROUP KVP SECURITY με πολυετή εμπειρία στο χώρο της Ασφάλειας, επιθυμεί να προσλάβει: Προσωπικό Ασφαλείας / Security Officers, στην Χαλκίδα.

Απαραίτητα Προσόντα

Προσωπικό Ασφαλείας/Security Officers.
Τα προσόντα σου:

Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ
Δυνατότητα για πλήρη σε κυλιόμενες βάρδιες
Απολυτήριο Λυκείου
Γνώση Αγγλικών (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)
Τα καθήκοντα σου:
Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
Συνεπής και επαγγελματική συμπεριφορά.

Παροχές

Η GROUP KVP SECURITY σου παρέχει:
  • Απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
  • Εξασφαλισμένες όλες τις νόμιμες αμοιβές και προσαυξήσεις για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.
Εάν ενδιαφέρεσαι για απασχόληση μεγαλύτερης διάρκειας, αποκτάς απόλυτη προτεραιότητα έναντι άλλων υποψηφίων εφόσον παρουσιαστούν κενές θέσεις.