Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/09/2019

Γραμματειακή Υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΛΙΤΟΧΩΡΟ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται υπάλληλος για Γραμματειακή Υποστήριξη σε τεχνική εταιρεία η οποία αναλαμβάνει την μελέτη, τον σχεδιασμό και την κατασκευή βιομηχανικών μονάδων στο Λιτόχωρο Κατερίνης.

Αρμοδιότητες:

  • Τηλεφωνική επικοινωνία με τους πελάτες
  • Ενημέρωση του προγράμματος ERP CRM για νέες αιτήσεις πελατών
  • Διαχείριση προγραμμάτων κοινωνικής δικτύωσης (Linkedin, facebook κλπ)
  • Μετάφραση τεχνικών φυλλαδίων στην Αγγλική γλώσσα
  • Σχεδιασμός και εγγραφή τεχνικών εγχειριδίων
  • Επικοινωνία με προμηθευτές για παραγγελίες
  • Δυνατότητα προώθησης προϊόντων σε εκθεσιακούς χώρους όταν η εταιρία λαμβάνει μέρος σε εκθέσεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας (επιπλέον γνώση ξένης γλώσσας θα συνεκτιμηθει)
  • Γνώση προγράμματος ERP (κατα προτίμηση της SOFT1)
  • Γνώση πρoγράμματος photoshop, corel ή κάποιο αντίστοιχο
  • Γνώση χειρισμού μέσων κοινωνικής δικτύωσης (Linkedin, facebook κλπ)

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Διαρκής υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης