Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/01/2021

Field Sales Representative B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΥΡΓΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ICAP Recruitment Solutions είναι μέρος της ICAP, του μεγαλύτερου Παρόχου Υπηρεσιών Ανθρώπινου Δυναμικού στην Ελλάδα. Εξειδικεύεται στην αξιολόγηση και επιλογή αποφοίτων και νέων στελεχών για Ελληνικές και πολυεθνικές επιχειρήσεις.

Η ICAP Recruitment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία στο χώρο της ενέργειας, αναζητά στελέχη για την κάλυψη της παρακάτω θέσης, στον Πύργο:

Field Sales Representative B2B – Πελοπόννησος (Ref. code 5273/B2B/RS/GR)

Κύριες Αρμοδιότητες:

• Εύρεση και Ανάπτυξη εταιρικού πελατολογίου
• Αποτελεσματική διαχείριση και άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
• Αξιολόγηση της αγοράς και αναζήτηση νέων ευκαιριών συνεχούς ανάπτυξης των πωλήσεων
• Επίτευξη μηνιαίων στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

• Προϋπηρεσία 2-3 ετών σε οργανωμένο περιβάλλον Β2Β Πωλήσεων
• Απολυτήριο Λυκείου, πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό
• Πολύ καλή χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
• Καλή γνώση Αγγλικών
• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Δυναμισμός, ευελιξία και ανάληψη πρωτοβουλιών
• Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού
• Εμπειρία στον κλάδο της ενέργειας θα εκτιμηθεί

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Μηνιαίο bonus παραγωγικότητας
• Παροχή ιδιωτικής ασφάλισης