Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/07/2017

Sales Representative (B2B)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ανερχόμενο startup, μετά την πετυχημένη ολοκλήρωση του seed γύρου χρηματοδότησης του από το Nbg Seeds και του Ελληνικού βραβείου επιχειρηματικότητας 2016, μεγαλώνει την ομάδα του και ενδιαφέρεται να προσλάβει Sales Representative (B2B), που να έχει όνειρα εξέλιξης και όρεξη για δημιουργική δουλειά με διεθνής προοπτικές.

Αρμοδιότητες

  • Θα στελεχώσεις την ομάδα των πωλήσεων σε συγκεκριμένες κατηγορίες στην περιοχή της Θεσσαλονίκης.
  • Θα πραγματοποιείς καθημερινά ραντεβού με επαγγελματίες για την ένταξή τους στην πλατφόρμα.
  • Θα επικοινωνείς καθημερινά με τους ήδη υπάρχοντες επαγγελματίες της πλατφόρμας, με σκοπό τη διασφάλιση της καλύτερης δυνατής συνεργασίας με την υπηρεσία μας.
  • Θα βοηθάς στο σχεδιασμό και την υλοποίηση του πλάνου πωλήσεων για την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση των πελατών μας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα να εργάζεσαι ομαδικά
  • Βασικές γνώσεις στο social media marketing
  • Χρήστης social media
  • Εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων
  • Ιδιόκτητο μεταφορικό μέσο
  • Ηλικία έως 29 ετών

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας σε βραβευμένη startup
  • Μεγάλες προοπτικές εξέλιξης με διεθνή προσανατολισμό