Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/05/2020

e Business Consultant

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Digital Agency με έδρα στη Θεσσαλονίκη αναζητά e Business Consultant.

O υποψήφιος που θα επιλεγεί θα αναλάβει την διαχείριση και ανάπτυξη πελατών σε προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας.

Αρμοδιότητες
• Δημιουργία νέων ευκαιριών πώλησης χρησιμοποιώντας υπάρχοντα και δυνητικά δίκτυα πελατών
• Δημιουργία θετικών σχέσεων με τους πελάτες
• Αναφορά σχετικά με την κατάσταση των λογαριασμών και των συναλλαγών
• Παροχή έγκαιρων λύσεων στους πελάτες σε πιθανά προβλήματα
• Παρακολούθηση μετρήσεων πωλήσεων (π.χ. τριμηνιαία αποτελέσματα πωλήσεων και ετήσιες προβλέψεις)
• Λύσεις για τη βελτίωση της απόδοσης των πωλήσεων και τον εντοπισμό ευκαιριών ανάπτυξης

Απαραίτητα Προσόντα

• Εμπειρία σε e-business consulting και digital transformation
• Άριστη γνώση και εμπειρία σε social media - digital marketing & business development eshop & web site.

Παροχές

• Άριστο εργασιακό περιβάλλον
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών που ταιριάζουν στις δεξιότητες του υποψηφίου
• Bonus επίτευξης στόχων
• Συνεχής εκπαίδευση