Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/11/2020

Συσκευαστής/τρια

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ | ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διαθέτεις εμπειρία ως Συσκευαστής/τρια και θέλεις να εργαστείς σε μεγάλη Φαρμακοβιομηχανία για ένα project τριών μηνών στο Σχηματάρι;

Είσαι νέος/α, εργατικός/η με εμπειρία στη συλλογή και συσκευασία προϊόντων; Θα ήθελες να ανήκεις στο ανθρώπινο δυναμικό μιας αναγνωρισμένης εταιρείας στο Σχηματάρι; Αν η απάντηση είναι ‘ναι’, τότε, ίσως, η θέση του/της Συσκευαστής/τρια είναι η κατάλληλη για σένα!

Οι κύριες αρμοδιότητες για την εργασία του/της Συσκευαστής/τρια περιλαμβάνουν:

Προετοιμασία παραγγελιών (συσκευασία)
Παραλαβή και διαχείριση προϊόντων
Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων
Χειρισμός barcode scanner

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του/της Συσκευαστής/τρια, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

Εμπειρία από Βιομηχανικό Περιβάλλον
Πρόθυμος/η, Συνεργάσιμος/η, Εργατικός/η
Ομαδικό πνεύμα λειτουργίας

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει για τη θέση του/της Συσκευαστής/τρια τα ακόλουθα:

Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
Δυνατότητα έναρξης μιας επαγγελματικής καριέρας σε ένα δυναμικό περιβάλλον