Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/11/2017

Σύμβουλοι Πωλήσεων Καταστήματος VODAFONE

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Είσαι επικοινωνιακός & σου αρέσουν οι προκλήσεις;
Σε γεμίζει το να βρίσκεις λύσεις για τους πελάτες σου;
Θες να σταδιοδρομήσεις σε μία καινοτόμο εταιρεία;

Η ManpowerGroup, για λογαριασμό της VODAFONE, αναζητά  να απασχολήσει Πωλητές Καταστημάτων για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες
Οι Σύμβουλοι Πωλήσεων προσφέρουν στους επισκέπτες των καταστημάτων ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας παρέχοντας τους παράλληλα μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης.

Συγκεκριμένα είναι υπεύθυνοι για:
• Προώθηση προϊόντων σταθερής και κινητής τηλεφωνίας
• Ολοκληρωμένη και αναλυτική παρουσίαση των υπηρεσιών και των προϊόντων τεχνολογίας που παρέχει η εταιρεία
• Επαφή με τον πελάτη σε όλα τα στάδια της διαδικασίας Πώλησης
• Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που να καλύπτουν τις ανάγκες των πελατών
• Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης
• Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)

• Εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί προσόν
• Ενθουσιασμό, πάθος για επικοινωνία & ομαδικότητα
• Διάθεση για συνεχή αναζήτηση πληροφοριών και
βελτίωση γνώσεων
• Εξοικείωση σε θέματα τεχνολογίας και ικανότητα μεταφοράς γνώσης με απλό και κατανοητό τρόπο
• Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ, σε περιβάλλον Windows (MS Office)
• Προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη
• Προσήλωση στο αποτέλεσμα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Μοναδικές προσφορές σε κινητό, σταθερό & τηλεόραση
• Ευκαιρίες εξέλιξης