Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας

Κατηγορία: Μηχανικοί - Τεχνικοί - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Ζητείται Βοηθός Τεχνικού / Τεχνικός για εγκαταστάσεις συστημάτων ασφάλειας (συναγερμούς - κάμερες), από τεχνική εταιρεία - ΙΕΠΥΑ στη Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, συνεχόμενο ωράριο, πενθήμερο.

Αρμοδιότητες:

  • Καλωδίωση τοποθέτηση Συστημάτων Συναγερμού - Πυρανίχνευσης - Καμερών - και Ελέγχου Πρόσβασης.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους.

Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 6948003776.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση ηλεκτρολογικών και ηλεκτρονικών για εγκαταστάσεις συστημάτων ασφαλείας (συναγερμοί-κάμερες)
  • Άδεια Εργασίας Προσωπικού Ασφαλείας Τύπου Β ή προϋποθέσεις για να βγει η άδεια
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εργατικότητα