Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/02/2021

Παραγγελιοληψία (E-Shop) - Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών | Απαραίτητες γνώσεις ΕRP

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣ/ΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Αναζητούμε άτομα για στελέχωση του τμήματος "Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών & Παραγγελιοληψία" σε Eshop μόδας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:
  1. Στελέχωση του τηλεφωνικού κέντρου & τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.
  2. Παραγγελιοληψία μέσω τηλεφώνου και social media.
  3. Διεκπεραίωση παραγγελιών με την χρήση μηχανογραφημένου συστήματος αποθήκης (ERP)

Απαραίτητα Προσόντα

  1. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στη χρήση ERP λογισμικών και CRM.
  2. Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατων μέσω τηλεφώνου και μέσω Social Media.
  3. Άριστες επικοινωνικές δεξιότητες & συνεργασία.
  4. Απόφοιτος ΤΕΙ/ΑΕΙ
  5. Επαγγελματισμός, συνέπεια & οργανωτικές δεξιότητες.

ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ERP ΘΑ ΠΡΟΩΘΟΥΝΤΑΙ.
H εταιρία αναζητά ιδανικά ο/η ενδιαφερόμενος/η να γνωρίζει το πρόγραμμα της SOFT1.

Παροχές

  • Ευχάριστο & νεανικό περιβάλλον εργασίας.
  • Σταθερός μισθός.
  • Βοnus αποδοτικότητας.
  • Δυνατότητες εξέλιξης.
  • Εκπαιδεύσεις.
  • Σύγχρονα δομημένο σύστημα διαχείρησης πελατών, παραγγελιών & προϊόντων.