Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/7/2017

Στέλεχος Διοίκησης

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Σύγχρονη Βιομηχανία Τροφίμων με έδρα στην Πάτρα, ζητά να προσλάβει Στέλεχος Διοίκησης ηλικίας έως 45 ετών, με εργασιακή εμπειρία στους τομείς Marketing & Πωλήσεων.

Κύριες αρμοδιότητες

  • διαχείριση των λογαριασμών social media & ανάπτυξη στρατηγικών internet marketing
  • διαχείριση υφιστάμενου πελατολογίου & επέκταση σε νέες αγορές

Σημαντική Σημείωση

  • η αγγελία απευθύνεται αποκλειστικά σε υποψήφιους που είναι κάτοικοι Πατρών

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ (κατεύθυνσης Οικονομικών, Marketing, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Πληροφορικής)
  • Ηλικία έως 45 ετών
  • Εργασιακή εμπειρία & γνώση των τομέων Marketing & Πωλήσεων
  • Ικανότητες διοικητικής μέριμνας & ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Οργανωτικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός

Λόγω της ιδιαιτερότητας της θέσης εργασίας, παρακαλούνται μόνο οι ενδιαφερόμενοι που διαθέτουν τα παραπάνω προσόντα, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών