Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/6/2021

Υπάλληλος Εμπορικού Τμήματος & Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται υπάλληλος γραφείου και αποθήκης σε εταιρεία κατασκευής μηχανημάτων ζαχαροπλαστικής στη Δυτική Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Λήψη παραγγελιών και διεκπεραίωσή τους
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου ή email
  • Έκδοση παραστατικών διακίνησης/παραλαβών
  • Τήρηση αποθηκών εμπορευμάτων/α’ υλών
  • Σύνταξη οικονομικών προτάσεων / προσφορών προς πελάτες
  • Εκτέλεση παραγγελιών, παραλαβές, συσκευασία, αποθήκευση, απογραφές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πολύ καλή χρήση γραπτού & προφορικού λόγου
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών γραπτού & προφορικού λόγου (Proficiency)
  • Άριστη Γνώση Η/Υ & ΜS Office
  • Επιθυμητές γνώσεις εμπορικής διαχείρισης

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη