Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/08/2023

Service Engineer

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη EINDHOVEN - ALMERE – ARNHEM | Ολλανδία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Έχετε πάθος για την τεχνολογία στον εξοπλισμό εστίασης και την τεχνολογία μεγάλης κουζίνας;

Τότε αυτή η κενή θέση είναι πραγματικά κάτι για εσάς! Κάνε αίτηση τώρα!

Ο πελάτης μας είναι ειδικός στον τομέα του εξοπλισμού εστίασης και της τεχνολογίας βιομηχανικής κουζίνας. Θα βρείτε τα πάντα κάτω από μια στέγη, συμβουλές, παράδοση, εγκατάσταση, σέρβις και συντήρηση. Αυτός ο οργανισμός έχει ένα όραμα για το μέλλον για τους πελάτες του, στο οποίο επιδιώκουν πάντα την υψηλότερη ποιότητα. Λόγω της ανάπτυξης της εταιρείας, αναζητούν νέους συναδέλφους

Τι θα κάνεις;

Ως τεχνικός υπηρεσιών εστίασης και τεχνολογίας μεγάλης κουζίνας, θα συντηρείτε και θα εγκαθιστάτε συσκευές κατά την τοποθέτηση έργων.

Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση εξοπλισμού σύμφωνα με τα σχέδια εργασίας και τις επιβεβαιώσεις παραγγελιών.
  • Αντιμετώπιση προβλημάτων, εκτέλεση επιθεωρήσεων και εκτέλεση συντήρησης, δυσλειτουργία.
  • Παροχή συμβουλών στους πελάτες σχετικά με τη χρήση του εξοπλισμού.
  • Παροπλίστε τον ελαττωματικό εξοπλισμό και αντικαταστήστε τον εάν χρειάζεται.
  • Υπηρεσία βλάβης 1 φορές κάθε 5 εβδομάδες.

Απαραίτητα Προσόντα

Ποιος είσαι;

  • Διαθέτετε δίπλωμα ηλεκτρολόγων (Επίπεδο: Δευτεροβάθμια επαγγελματική εκπαίδευση )
  • Διαθέτετε ένα VCA, NEN3140, NEN1010, εάν όχι, είστε πρόθυμοι να το αποκτήσετε από εμάς
  • Μπορείτε να εργαστείτε καλά ανεξάρτητα
  • Είστε φιλικοί προς τον πελάτη
  • Έχετε καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Διαθέτετε δίπλωμα οδήγησης ΙΧ
  • Έχετε Ελληνική ταυτότητα ή Ευρωπαϊκό διαβατήριο (η Ελληνική ταυτότητα να έχει εκδοθεί μέσα στα τελευταία 14 χρόνια)

Παροχές

Τι προσφέρουμε;

  • Μισθός, ανάλογα με τις γνώσεις και την εμπειρία μεταξύ 3000 και 4500 ευρώ μικτά.
  • 25 ημέρες διακοπών και 12 ημέρες ADV.
  • Ευκαιρίες κατάρτισης στο εσωτερικό και στο εξωτερικό.
  • Ώρες εργασίας σε βάρδια Δευτέρα με Παρασκευή (08.30 - 17.00 ).
  • Σας παρέχουμε ένα σπίτι όσο το δυνατόν πιο κοντά στην εργασία. Προσφέρουμε ένα ιδιωτικό δωμάτιο σε ένα σπίτι μαζί με τους συναδέλφους σας. Το ενοίκιο το κρατάμε σε εβδομαδιαία βάση από τον μισθό σας, συμπεριλαμβάνει, νερό, ρεύμα, φυσικό αέριο και internet.
  • Αναλαμβάνουμε τη μεταφορά παρέχοντας σας ΙΧ.
  • Καλυμμένα έξοδα μετακίνησης από και προς την εργασία (κάρτα καυσίμων).
  • Θα σας παραλάβουμε από το αεροδρόμιο και θα σας μεταφέρουμε στο νέο σας σπίτι.
  • Θα διευθετήσουμε τον αριθμό υγειονομικής περίθαλψης και φόρων στην Ολλανδία.
  • Το εκάστοτε συμβόλαιο εργασίας, υπογράφεται μια μέρα πριν την αναχώρηση σας για Ολλανδία.

Ανυπομονούμε να σας γνωρίσουμε!

** Oι ενδιαφερόμενοι μπορείτε να καλείτε και στο τηλέφωνο : 2311180229 (Ώρες επικοινωνίας Δευτέρα-Παρασκευή 10.00 - 18.00)