Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/11/2023

Φυσικοθεραπευτής

Υγεία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

To Κέντρο Αποκατάστασης και Αποθεραπείας ΕΥΕΞΙΑ Α.Ε. αναζητά:

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗ

Κωδικός θέσης: PHYSIO

Τα καθήκοντα του ρόλου περιλαμβάνουν:

  • Φυσιοθεραπευτική αξιολόγηση των ασθενών.
  • Παρακολούθηση και λεπτομερής καταγραφή της εξέλιξης των ασθενών.
  • Παροχή συμβουλών και εκπαίδευση ασθενών και των συνοδών τους.
  • Συνεργασία και επαρκής επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της μονάδας υγείας, προς όφελος των ασθενών.
  • Τήρηση του κώδικα δεοντολογίας του επαγγέλματος.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι. Φυσικοθεραπείας
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Η προϋπηρεσία με παιδιά θα εκτιμηθεί
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Η γνώση Ρωσσικών θα εκτιμηθεί
  • Ικανότητα εργασίας με αυστηρά χρονοδιαγράμματα και υψηλό αίσθημα ευθύνης
  • Υψηλές επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης και συνεργασίας
  • Ισχυρά ηθικά πρότυπα και ακεραιότητα

Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Δυνατότητα μετακίνησης με όχημα της εταιρίας