Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2019

Προσωπικό Ασφάλειας Αερομεταφορών – Screeners

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΜΥΤΙΛΗΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση πακοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αν ενδιαφέρεσαι για Υπάλληλος Ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol, αερομεταφορές, χρηματαποστολές) το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να έρθεις σε επικοινωνία μαζί  μας!

Αυτή την περίοδο προσλαμβάνoυμε ΑΜΕΣΑ
για το Αεροδρόμιο της Μυτιλήνης

Τα βασικά σου καθήκοντα περιλαμβάνουν :
  • Τον έλεγχο των αποσκευών και χειραποσκευών μέσω μηχανημάτων X-Ray
  • Τον έλεγχο πρόσβασης (access control)
  • Τη φύλαξη των εγκαταστάσεων του Αερολιμένα
  • Την εξυπηρέτηση των επιβατών
  • Την ασφαλή εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε  ισχύ
  •  Απολυτήριο Λυκείου
  •  Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
  •  Γνώση Αγγλικών (δεν απαιτείται πτυχίο)
  •  Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Παροχές

Η εταιρεία σου παρέχει:
  • Extra παροχές σε μηνιαία βάση
  • Επιδότηση για την απόκτηση της Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ σε περίπτωση που δε την κατέχεις
  • Επιδότηση για την απόκτηση της Άδειας Screener
  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας αερομεταφορών της χώρας μας
  • Δυνατότητα επιπλέον αποδοχών βάσει της συνέπειας και αποδοσής σου
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας
Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου

Έλα στη Brink's!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

Πατώντας Αποστολή Βιογραφικού κωδικός θέσης SCR/FR

Τηλέφωνο επικοινωνίας 22510 37795