Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/4/2023

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΑΛΛΗΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Optimal HR Group αναζητεί για πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο του οικιακού εξοπλισμού, έναν επαγγελματία Αποθηκάριο, για το κατάστημά της στην περιοχή της Παλλήνης.

Πρόκειται για θέσεις πλήρους απασχόλησης (5ήμερο), με εναλλασσόμενες βάρδιες σε ωράριο καταστήματος.

Αρμοδιότητες:

• Παραλαβή αγαθών και έλεγχος των παραδοτέων προϊόντων ώστε να συνάδουν με τα δελτία παράδοσης
• Οργάνωση του αποθέματος και καταγραφή των προϊόντων στο σύστημα πληροφοριών
• Οργάνωση αποθήκης για την εξασφάλιση της ασφαλούς και αποτελεσματικής λειτουργία της
• Φόρτωση – εκφόρτωση, τακτοποίηση εμπορευμάτων
• Εξασφάλιση τήρησης των υψηλών προτύπων για την υγεία, την ασφάλεια και το περιβάλλον

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

• Γνώση και προϋπηρεσία σε αποθήκη, ιδανικά σε καταστήματα εμπορίας οικιακού εξοπλισμού
• Εξωστρέφεια και επικοινωνιακή άνεση
• Ευχάριστη προσωπικότητα και διάθεση για εργασία
• Συνέπεια και επαγγελματισμός
• Θα προτιμηθούν κάτοικοι των γύρω περιοχών

Παροχές

Παροχές:

• Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Δυνατότητες εξέλιξης