Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/05/2022

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Mία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λιανικής και χονδρικής στην περιοχή της Θεσσαλίας, επίσημος διανομέας και επισκευαστής BMW, MINI, VOLVO, AUDI, VW, HONDA, MITSUBISHI, στα πλαίσια συνεχούς ανάπτυξής της και για τη διασφάλιση παροχής υπηρεσιών υψηλού επιπέδου στους πελάτες της, αναζητά άτομα για τη στελέχωση του τμήματος After Sales και συγκεκριμένα για τη θέση:

Αρμοδιότητες:
• Παραλαβή και παράδοση αυτοκινήτων, επεξήγηση βλαβών, εργασιών και χρεώσεων
• Χρήση ψηφιακών μέσων για αποτύπωση της τρέχουσας κατάστασης αυτοκινήτου και παρακολούθηση προσφορών και παραγγελιών
• Παρακολούθηση και ανάλυση δεικτών ικανοποίησης πελατών
• Επίδειξη ενδιαφέροντος κάθε στιγμή για την καλύτερη εξυπηρέτησή των πελατών
• Καθημερινός προγραμματισμός και εποπτεία εργασιών
• Υποστήριξη διατήρησης και διεύρυνσης πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

• Σας ενθουσιάζει ο κλάδος του αυτοκινήτου
• Έχετε θετική διάθεση, είστε επικοινωνιακός, συνεργάσιμος και οργανωτικός
• Αναγνωρίζετε την αξία της δέσμευσης για παροχή υπηρεσιών υψηλού επιπέδου
• Επιθυμείτε να εξελίσσεστε διαρκώς επαγγελματικά και προσωπικά και να βελτιώνετε τις δεξιότητές σας
• Ευχέρεια στο χειρισμό Η/Υ, στα ψηφιακά μέσα και social media
• Ιδανικά έχετε πτυχίο μηχανολογίας ή ανάλογης ειδικότητας, επιθυμητή η προϋπηρεσία 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση
• Είστε κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου
• Έχετε άριστη γνώση αγγλικών

Παροχές

• Άριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
• Σύστημα αξιολόγησης απόδοσης κι επιβράβευσης
• Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη δεξιοτήτων
• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης
• Ενδυμασία