Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/11/2022

Πωλητής Food Service - Horeca

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία STOHOS που δραστηριοποιείται στον χώρο της παραγωγής και εμπορίας τροφίμων, ζητάει έμπειρους σύμβουλους αγορών για πωλήσεις σε καταστήματα εστίασης.

Περιγραφή Θέσης
Ο υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για την:

  • Αποτελεσματική εκπροσώπηση της εταιρείας στους πελάτες/συνεργάτες της.
  • Επαφή με υποψήφιους και υπάρχοντες πελάτες, δημιουργία αναγκών, δειγματισμός - γευστική δοκιμή και πώληση των προϊόντων της εταιρίας
  • Ανάπτυξη της περιοχής που θα ανατεθεί
  • Έρευνα και πληροφόρηση για τάσεις της αγοράς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της αγοράς της Εστίασης - Food Service (HΟ.RE.CA)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχο δυναμικό περιβάλλον οργανωμένης επιχείρησης
  • Βασικές μαγειρικές γνώσεις
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, προσαρμοστικότητα, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Σοβαρότητα, υπευθυνότητα, ευγένεια, ευστροφία, εργατικότητα
  • Διαπραγματευτικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Προσήλωση στους στόχους και το αποτέλεσμα
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, γνώση χειρισμού ERP και νέων τεχνολογιών

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ελκυστικό Πακέτο Αποδοχών