Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/1/2023

Κρεοπώλης

Εστίαση

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το κατάστημα δραστηριοποιείται από το 2004 στην περιοχή Θέρμη Θεσσαλονίκης. Στα πλαίσια αναβάθμισης και καλύτερης εξυπηρέτησης των πελατών το κατάστημα κάνει αύξηση προσωπικού και ζητά Κρεοπώλη.

Αρμοδιότητες:​
  • Η άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Η εφαρμογή της εμπορικής πολιτικής του καταστήματος
  • Η υλοποίηση των δράσεων εξωστρέφειας του καταστήματος
  • Η εφαρμογή των κανόνων ποιότητας και ασφάλειας των προϊόντων καθώς και η τήρηση των κανόνων υγιεινής του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Σχολής Κρεοπωλών
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Αντίστοιχη προϋπηρεσία σε κρεοπωλείο με γνώση ξεκοκαλίσματος

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Υψηλός μισθός, εφόσον υπάρχει η πείρα και η τεχνογνώσια
  • Οργανωμένο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με δυνατότητα συνεχούς ανάπτυξης και εξέλιξης