Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/06/2018

Γραμματειακή Υποστήριξη & Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου απο Εμπορική Εταιρεία - Αντιπροσωπεία Συστημάτων Ασφαλείας με έδρα το Νέο Ηράκλειο Αττικής για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες

  • Τιμολόγηση
  • Καθημερινή Εκδοση Παραστατικών
  • Βοηθητικές Εργασίες Λογιστηρίου
  • Υποστήριξη Τηελφωνικού Κέντρου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή προυπηρεσία σε εταιρεία με συστήματα ασφαλείας
  • Γνώση διαχείρισης γραφείου και βασικές λογιστικές γνώσεις επιθυμητές
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας – Γνώσεις Βουλγαρικής & Ιταλικής γλώσσας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα
  • Άριστη γνώση MS Office (Excel - Word - PowerPoint - Outlook)
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων και επιτυχούς διεκπεραίωσης εκκρεμοτήτων
  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία
  • Φιλοδοξία για επαγγελματική καταξίωση και σταδιοδρομία
  • Πτυχίο ανώτατης σχολής θα συνεκτιμηθεί
  • Γνώσεις σε θέματα διεθνούς εμπορίου θα εκτιμηθούν

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτική ανέλιξης σε Υπεύθυνη Τμήματος