Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/04/2017

Υπεύθυνος ανάπτυξης δικτύου Β2Β Υπηρεσιών Τηλεπικοινωνίας

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H εταιρεία μας για λογαριασμό δυναμικής εταιρίας στον χώρο της παροχής τηλεπικοινωνιών με έδρα στο Βόλο αναζητά στέλεχος για τις εταιρικές πωλήσεις Β2Β.

Περιγραφή θέσης
Ο κάτοχος της θέσης θα έχει σαν κύρια ευθύνη του την αξιοποίηση των υπαρχόντων πελατών και τον εντοπισμό νέων πελατών, με στόχο την επίτευξη του στόχου του. Θα παρουσιάζει την εταιρεία σε υποψήφιους πελάτες, θα διερευνά τις ανάγκες τους, και θα διαχειρίζεται τις συμβάσεις και τις παραγγελίες τους μέχρι το τελικό στάδιο. Θα αναφέρεται στον Γενικό Διευθυντή.

Η θέση απευθύνεται σε στελέχη με δυναμισμό και επιχειρηματικό πνεύμα, να μπορούν να κινηθούν ανεξάρτητα και με άνεση, να αξιοποιούν τοπικές γνωριμίες και να δημιουργούν νέες, επιδεικνύοντας αποτελεσματική ικανότητα σε επικοινωνία, διαπραγματευτικές ικανότητες,  εμπειρία σε χειρισμό πελατών και να εστιάσουν στο αποτέλεσμα.