Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2021

Περιοδεύων Πωλητής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Έχεις εμπειρία ως Περιοδεύων Πωλητής και έδρα σε οποιαδήποτε περιοχή της Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης; Αναζητάς το επόμενο σου βήμα και σε ενδιαφέρει να εργαστείς σε μια δυναμική και ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία στον κλάδο του FMCG;

Αν η απάντηση είναι θετική, έχουμε την κατάλληλη ευκαιρία για σένα!

Ο Περιοδεύων Πωλητής θα έχει τις εξής αρμοδιότητες:
  • Έγκαιρη και αποτελεσματική κάλυψη των δρομολογίων στην περιοχή ευθύνης σε Ανατολική Μακεδονία και Θράκη
  • Ενίσχυση του υπάρχοντος πελατολογίου αλλά και ανεύρεση και ανάπτυξη νέων πελατών
  • Διαφύλαξη της καλής συνεργασίας με τους πελάτες στο πλαίσιο της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
  • Παρουσίαση των μηνιαίων αναφορών και αποτελεσμάτων πωλήσεων στην περιοχή ευθύνης
  • Εκτεταμένη γνώση της αγοράς και των προϊόντων της εταιρείας, με σκοπό τη διεύρυνση της παρουσίας τους
  • Παρακολούθηση και γνώση του ανταγωνισμού, με σκοπό τη διασφάλιση και επέκταση της θέσης της εταιρείας στην αγορά

Απαραίτητα Προσόντα

Ο Περιοδεύων Πωλητής θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο AEI ή TEI Οικονομικής ή Θετικής κατεύθυνσης
  • Αντίστοιχη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών (εμπειρία στον κλάδο του φαρμακείου επιθυμητή)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Δυνατότητα ταξιδίων και διανυκτέρευσης
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και την επίτευξη στόχων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στον Περιοδεύων Πωλητής:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύστημα bonus βάσει επίτευξης στόχων πωλήσεων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ιδιωτική ασφάλιση
Αν το προφίλ σου ταιριάζει στις απαιτήσεις της θέσης Περιοδεύων Πωλητής , κάνε την αίτησή σου τώρα και στείλε το βιογραφικό σου.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την θέση Περιοδεύων Πωλητής μπορείτε να επικοινωνείτε καθημερινά 09:00-17:00 με την Γεωργία Χριστοδούλου στο +302310417119 #salesjob

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.