Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/09/2022

Υπάλληλος Γραφείου με γνώσεις Digital Marketing

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται από εργοστάσιο κατασκευής αρδευτικών συστημάτων στην ΒΙ.ΠΕ.Θ Σίνδου Υπάλληλος Γραφείου -  με γνώσεις Digital Marketing.

Αρμοδιότητες

  • Έκδοση παραστατικών πωλήσεων και καταχώρηση δαπανών.
  • Έλεγχος και συμφωνία υπολοίπων πελατών/προμηθευτών.
  • Διαχείριση Social Media καναλιών της εταιρείας
  • Διαφημιστικές καμπάνιες Facebook Ads
  • Δημιουργία γραφιστικών για τα Social Media
  • Διαχείριση και αποστολή του Newsletter της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 2-3 ετών σε οργανωμένο μηχανογραφημένο λογιστήριο
  • Επιθυμητή γνώση χειρισμού πληροφοριακού συστήματος ERP, ιδανικά Ορίζοντες.
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση & χρήση Η/Υ (Microsoft Office)
  • Καλή γνώση διαχείρισης Social Media
  • Γνώση Facebook Ads και Digital Marketing
  • Βασική γνώση PhotoshopΚαλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Ομαδικό πνεύμα και υψηλό αίσθημα υπευθυνότητας.

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και επαγγελματικής εξέλιξης σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.