Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/7/2022

Πωλητής Ζωοτροφών B2B

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΙΑ | ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία "ΖΗΣΗΣ ΦΑΚΑΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε" με κύρια δραστηριότητα στο χώρο των ζωοτροφών ζητεί για την περιοχή της Θεσσαλίας

Πωλητή Ζωοτροφών

Αρμοδιότητες:

  • Ανεύρεση νέου πελατολογίου και διατήρηση του ήδη υπάρχοντος
  • Καθημερινή επαφή με τους πελάτες
  • Διατήρηση μακροχρόνιων σχέσεων συνεργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στις Πωλήσεις (απαραίτητη)
  • Εργατικότητα
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Οργανωτικότητα και προσήλωση στην επίτευξη στόχων
  • Υπευθυνότητα και Επαγγελματισμός
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Πτυχίο Γεωπονίας Ζωικής Παραγωγής ΑΕΙ/ΤΕΙ (θα εκτιμηθεί)
  • Δίπλωμα Ι.Χ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψηφίους

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό Ι.Χ
  • Εταιρικό τηλέφωνο/tablet
  • Δυνατότητα εξέλιξης στην εταιρία