Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/2/2019

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία Aton Travel, καινούριος ταξιδιωτικός οργανισμός που ασχολείται με τα ταξίδια παγκοσμίως και εξειδικεύεται στον εισερχόμενο τουρισμό επιθυμεί να προσλάβει στέλεχος για γραμματειακή υποστήριξη της Γενικής Διεύθυνσης.

Αρμοδιότητες:
  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Καθήκοντα υποδοχής
  • Διαχείρηση επαγγελματικών ραντεβού του γενικού διευθυντή
  • Διαχείρηση τηλεφωνικού κέντρου
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Προετοιμασία και αποστολή προσφορών σε πελάτες
  • Παρακολούθηση των αιτημάτων των πελατών για την έγκαιρη διεκπεραίωση τους

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  • Άριστη γνώση Ρώσικης γλώσσας (προφορικά & γραπτά)
  • Άριστη γνώση Υπολογιστών (Windows - MS Office)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί
  • Εργατικότητα – Αξιοπιστία – Συνέπεια - Υπευθυνότητα
  • Αυξημένη ικανότητα οργάνωσης, διαπραγμάτευσης και επικοινωνίας.
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και εργασίας κάτω από συνθήκες πίεσης.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα – ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητες multitasking
  • Προσαρμοστικότητα - Ευελιξία

Παροχές

  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και εξειδίκευση
  • Προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης